Програма Старт Чемпіона

СТАРТ ЧЕМПІОНА

Запишіть дитину на безкоштовне пробне заняття і дізнайтеся більше про переваги, які отримає ваша дитина завдяки системі гармонійного розвитку дошкільників ШЛЯХ ЧЕМПІОНА.

Програма складається з одного безкоштовного заняття.

Програма Кваліфікація

КВАЛІФІКАЦІЯ

Приведіть дитину у футбольний клуб Футбік і отримайте об’єктивну професійну оцінку тренера потенціалу майбутнього Чемпіона.

Програма складається з двох занять по системі гармонійного розвитку дошкільників ШЛЯХ ЧЕМПІОНА.

Програма Шлях чемпіона

ШЛЯХ ЧЕМПІОНА

Приєднайтесь до програми ШЛЯХ ЧЕМПІОНА і виховайте в синові найважливіші якості, які на 90% визначать його майбутній успіх і в спорті, і в житті.

Програма ШЛЯХ ЧЕМПІОНА складається з 84 занять, спрямованих на розвиток особистості, соціальних навичок, фізичних даних і на навчання футболу.

Програма FOOTBIK PRO IYUP

FOOTBIK PRO IYUP

Якщо ваша дитина «горить» футболом і має потенціал майбутнього футболіста, то спеціальний курс FOOTBIK PRO IYUP саме для вас.

Програма складається з 36 додаткових занять — поглиблене вивчення та застосування в ігрових ситуаціях футбольних технічних прийомів.

TechnoFootball

TechnoFootball

Ваша дитина уже пройшла базовий курс ШЛЯХ ЧЕМПІОНА  и серйозно захопилася футболом?

Програма другого року навчання TechnoFootball покращить її футбольну техніку шляхом інтенсивного вивчення технічних прийомів та активного їх застосування у грі.

SmartFootball

 SmartFootball

Програма SmartFootball — ефективна методика розвитку інтелекту дитини за допомогою футболу!

Складається з вправ на розвиток інтелектуальних здібностей дітей, точніше — вправ для утворення нових нейронних зв’язків в головному мозку, що сучасна наука вважає біологічною основою інтелекту.

Програма призначена як хлопчикам, так і дівчаткам від 4-х до 7-ми років, які вже пройшли базовий курс ШЛЯХ ЧЕМПІОНА.

 Footbik.Baby

Footbik.Baby

Програма Footbik.Baby – це єдина футбольна програма, яка існує в Україні на сьогоднішній день, заняття по якій забезпечує здоровий руховий, фізичний і психологічний розвиток малюків від 1,5 року.

Найважливіший елемент програми – участь у ній батьків, дитина відчуває себе в безпеці, захищеною, впевненою у своїх силах. Це формує почуття власної цінності, яке залишиться з нею на все життя.


НОВИНИ ТА АКЦІЇ

ПАРТНЕРИ FOOTBIK