Футбік – єдиний в Україні голландський футбольний центр раннього розвитку

Розвиваючі заняття футболом для дітей від 1,5 до 7 років за програмами, розробленими академією TSM ACADEMY (Нідерланди).

Система гармонійного розвитку дошкільників TOTAL SOCCER METHOD – це унікальна голландська методика розвитку фізичних і особистісних якостей дітей на основі навчання грі в футбол

«Футбік» – національна мережа футбольних центрів раннього розвитку, в яких дошкільнята можуть займатися футболом з ранніх літ. На сьогодні мережа представлена ​​7-а клубами в Києві, Харкові та Дніпрі, в яких навчаються понад 1500 хлопчиків і дівчаток.

За час своєї роботи в Україні «Футбік» завоював любов і повагу вихованців та їх батьків, репутацію унікального центру раннього розвитку, в якому виховуються найважливіші соціальні навички, діти розвиваються фізично та інтелектуально і, звичайно ж, навчаються грі в футбол.

Європейська методика навчання футболу дошкільнят

Концепція футбольного центру раннього розвитку «Футбік» розроблена в Нідерландах академією TSM ACADEMY. Розвиваючі програми складені головним тренером «Футбік» Марком Гус Інт Вельд (Mark Huis In’t Veld), автором методики навчання футболу TOTAL SOCCER METHOD (TSM). На сьогоднішній день за методикою TSM навчаються більш 10 тис. дітей в футбольних школах і академіях Європи, Китаю і США.

Україна – перша країна Східної Європи, в якій повністю реалізована концепція голландського футбольного центру в тому ж вигляді, в якому вони діють в самій Голландії. Починаючи від навчальних методик, підготовки тренерів, програм і вправ, закінчуючи уважним і дбайливим ставленням до особистості дитини – в «Футбік» відтворений голландський підхід до виховання футболіста. Перш за все, необхідно сформувати характер, виховати особистість, розвинути інтелектуальні здібності. Навчити мислити креативно і на високій швидкості. Навчити діяти, керувати своїми емоціями. Пробудити бажання перемагати!

Програми, спрямовані на гармонійний розвиток дитини

Сьогодні заняття в «Футбік» по проводяться по 7 програмам, які поділяються на початковий курс, програми серії Smart (акцент на розвиток інтелектуальних здібностей і креативності) і програми серії Techno (акцент на навчання футбольної техніці). Такий поділ є досить умовним, адже в кожній програмі діти освоюють футбольні та соціальні навички, розвивають фізичні дані і природні здібності. І все програми «Футбік» – формують гармонійну особистість, здатну досягти успіху.

З ранніх років виховай в дитині прагнення до високих вершин і завзятість в їх досягненні – НА ФУТБОЛЬНОМУ ПОЛІ І В ЖИТТІ!

Система гармонійного розвитку дошкільника

image description
квалификация
путь-чемпиона
IYUP
technofootball
emblema-smartfootball

FOOTBIK У ВАШОМУ МІСТІ

FOOTBIK У ВАШОМУ МІСТІ

НОВИНИ ТА АКЦІЇ

ПАРТНЕРИ FOOTBIK